Tworzymy dobry klimat w Twoim domu dzięki wentylacji, klimatyzacji i systemom grzewczym – Ekozysk

Fotowoltaika

Darmowa energia ze słońca przez cały rok!

Zostań właścicielem własnej elektrowni słonecznej. Będziesz produkować prąd na własne potrzeby. Zasilisz w energię elektryczną dom, firmę lub gospodarstwo rolne. Jedyne czego potrzebujesz, aby zacząć działać, to panele fotowoltaiczne. Przy ich pomocy można produkować prąd  w sposób najbardziej dostępny i wygodny dla każdego „Kowalskiego”.

Ogniwa fotowoltaiczne przetwarzają promienie słoneczne w prąd. Pracują od świtu do zmierzchu, czyli wówczas, gdy świeci słońce. Promienie słoneczne przebijają się nawet przez chmury i docierają do paneli, które od razu zamieniają je w kolejne porcje prądu.

Dla kogo panele fotowoltaiczne?

Fotowoltaika
dla domu

Sprawdź

Fotowoltaika
dla firm

Sprawdź

Fotowoltaika
dla rolnika

Sprawdź

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja pn. „Utworzenie działalności gospodarczej w branży instalacyjnej”

Mająca na celu utworzenie działalności gospodarczej w branży instalacyjnej na obszarze LGD „Okno Południowej Wielkopolski” oraz utworzenie 1 miejsca pracy w formie samozatrudnienia. Dodatkowo celem operacji jest także osiąganie przychodów z podjętej działalności.

Współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.