Tworzymy dobry klimat w Twoim domu dzięki wentylacji, klimatyzacji i systemom grzewczym – Ekozysk

Folie grzewcze

Poznaj nowoczesny i ekonomiczny
system grzewczy Red Snake

System grzewczy Red Snake – Innowacyjne rozwiązanie do Ogrzewania

System ogrzewania Red Snake to rewolucyjne rozwiązanie do ogrzewania, podstawowe na wielowarstwowej folii o grubości zaledwie 0,45 mm. Element grzejny tej emitowanej folii jest tkaniną, która składa się z rozprzestrzeniania włókien węglowych z pastą karbonu, co zapewnia funkcję zewnętrzną zapewniającą ciepło.

Najważniejsze cechy systemu końcowego Red Snake:

 1. Wysoka funkcjonalność : Folie Red Snake osiągają niemal 100% funkcjonalności, co oznacza, że ​​można je podłączyć jako główne źródło ogrzewania, zapewniając komfortową temperaturę w urządzeniu.
 2. Możliwość dogrzewania punktowego : Nie tylko w pełni wykorzystywana z podstawowych źródeł ogrzewania, ale można ją również wykorzystać do montażu w wybranych miejscach, np. pod fragmentem podłogi, pod wykładziną czy dywanem.

Innowacyjna Technologia Nagrzewania – System Grzewczy Red Snake

Po uruchomieniu ogrzewania, folie Systemu Red Snake w ciągu kilku – kilkunastu minut osiągają docelową temperaturę. Jednak to, co wyróżnia ten system, to sposób, w jaki ciepło jest rozprowadzane w pomieszczeniu.

Charakteru głównego systemu głównego Red Snake:

 1. Promieniowanie podczerwone: System Red Snake wykorzystuje podczerwone, które bezpośrednio docierają do wszystkich elementów w pomieszczeniu, takich jak stoły, krzesła, szafy czy drewniane podłogi. Miejsce na krzesło jest podgrzewane.
 2. Wymiana ciepła : Promieniowanie jest odpowiedzią na powierzchnię internetową, co powoduje dystrybucję ciepła w całym pomieszczeniu. Oznacza to, że odczuwalna temperatura jest idealna dla zdrowia człowieka, zwykle o 1 – 2 stopnie, niż temperatura faktyczna.

Dzięki tej zaawansowanej technologii System Grzewczy Red Snake zapewnia nie tylko szybkie, ale także niezbędne i dodatkowe ogrzewanie, stanowiące idealne warunki dla użytkowników.

Zalety, których nie posiadają inne źródła ciepła

Wydajne i bezobsługowe

Brak pieca i kaloryferów

Bezpieczne dla alergików

Równomiernie rozprowadza ciepło

Brak obowiązkowych serwisów

25 lat gwarancji i 50 lat sprawności

Zmniejsza emisję CO2

Brak promieniowania elektromagnetycznego


Na koszt systemu ogrzewania Red Snake ma wpływ wiele czynników, takich jak rozmiar pomieszczenia, rodzaj instalacji i miejsca montażu. Jednak ogólnie rzecz biorąc, System Grzewczy Red Snake jest bardziej efektywny niż tradycyjne metody ogrzewania, takie jak ogrzewanie gazowe, na pellet lub ekogroszek. Dodatkowe koszty utrzymania są konieczne, a brak konieczności serwisowania dodatkowo zmniejsza koszty w okresie użytkowania.

Montaż folii Red Snake jest stosunkowo szybki i prosty.

W 30-metrowym pomieszczeniu trwa kilka godzin, a w domu o powierzchni 120 m² trwa jeden – dwa dni. Nie ma zastosowania instalacji czy projektowania systemu urządzenia, ponieważ urządzenia są zasilane prądem z domowego urządzenia sieciowego.

Koszt systemu Red Snake zależy także od miejsca montażu instalacji- podpodłogowego czy na suficie. Koszty mogą być zależne od regionu i usług dostawców, więc zawsze warto zrobić indywidualną wycenę.

Mimo że koszt początkowy systemu Red Snake może być inny niż niektóre systemy grzewcze, to długoterminowo zapewnia oszczędności i zapewnia wygodę oraz komfort termiczny. Warto więc skorzystać z tego systemu.


Instalacja ogrzewania Red Snake na podłodze i suficie w systemie mieszanych w dopasowanych proporcjach może być rozwiązaniem bardzo skutecznym, zapewniającym komfort cieplny w domu. To istotne, że dziesięć systemów oferujących pokrycie kosztów ogrzewania gazowego, szczególnie w przypadku dodatkowych domów, biur czy sklepów.

Dotyczy korzyści finansowych i końcowych, dobrze połączyć system grzewczy Red Snake z instalacją fotowoltaiczną.

Wykorzystując energię słoneczną do zasilania elektrycznego, można zmniejszyć koszty ogrzewania. Inwestycja w ten system z możliwością dostarczania szybkich zwrotów, jednocześnie pod względem oszczędności finansowych, jak i korzyści użytkowych.

Montując folie całopowierzchniowe Red Snake, nie tylko dbasz o zdrowie swoje, ale jednocześnie przyczyniasz się do redukcji emisji CO2 i walki z zanieczyszczeniem powietrza. To rozwiązanie, które pozwala na korzystanie z ciepłego rozwiązania bez negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Formularz kontaktowy  Poczytaj na blogu

  Rekuperacja-dlaczego warto?

  Rekuperacja-dlaczego warto?

  Wentylacja mechaniczna w nowo budowanym domu.Podczas budowy własnego domu wiele decyzji trzeba podjąć,tworząc komfortową i funkcjonalną przestrzeń do życia
  Poczytaj...

  "Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
  Europa inwestująca w obszary wiejskie"

  Operacja pn. „Utworzenie działalności gospodarczej w branży instalacyjnej”

  Mająca na celu utworzenie działalności gospodarczej w branży instalacyjnej na obszarze LGD „Okno Południowej Wielkopolski” oraz utworzenie 1 miejsca pracy w formie samozatrudnienia. Dodatkowo celem operacji jest także osiąganie przychodów z podjętej działalności.

  Współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.