Tworzymy dobry klimat w Twoim domu dzięki wentylacji, klimatyzacji i systemom grzewczym – Ekozysk

O nas

W poszukiwaniu nowych wyzwań

Nasza firma rozpoczęła działalność w sierpniu 2001 roku. Przez kilkanaście lat funkcjonowaliśmy w branży handlowo-usługowej, dostarczając artykuły przemysłowe i oferując usługi IT klientom indywidualnym. Jednocześnie cały czas poszerzaliśmy zasięg działania oraz doskonaliliśmy nasze kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach biznesowych czy w warsztatach z rozwoju osobistego.

Zmieniające się tendencje na rynku i potrzeby klientów spowodowały, że poszukiwaliśmy nowych rozwiązań biznesowych. W efekcie narodził się innowacyjny kierunek, który miał szansę rozwinąć się na polskim rynku – energia odnawialna. Dlatego podjęliśmy decyzję o zmianie profilu działalności.

Szkolenia i ciągły rozwój

By pomagać Klientom w doborze instalacji fotowoltaicznej na najlepszych komponentach oraz idealnie dobranej mocy, szkoliliśmy się, a nabytą wiedzą dzieliliśmy się, organizując spotkania indywidualne – i nie tylko – z udziałem wielu osób z terenu powiatu krotoszyńskiego. Poszukując wiedzy u najlepszych, wybraliśmy się do jednego z największych wtenczas producentów w Europie, firmy z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem.

W firmie Solarworld, bo o niej mowa, poznaliśmy cały proces produkcji – począwszy od przetopu krzemu i tworzenia ogniw fotowoltaicznych, znajdujących się w każdym module, a skończywszy na końcowych kontrolach jakości i sprawności. Dowiedzieliśmy się, jak istotne są jakość i doświadczenie producenta, a także montaż z zachowaniem wszelkich zasad. A wszystko po to, by instalacja mogła działać bez zarzutu przez długie lata.

Budowanie świadomości

W 2015 roku weszła w życie Ustawa o odnawialnych źródłach energii, a pół roku później, poprzez jej nowelizację, wprowadzono możliwość magazynowania energii w sieci energetycznej. To sprawiło, iż rozszerzyliśmy działalność o propagowanie tzw. domów zero-energetycznych, opartych na fotowoltaice i nowoczesnych systemach grzewczych, połączonych z rekuperacją. W roku 2018 nawiązaliśmy współpracę z polskim producentem folii grzewczych – firmą RedSnake – i z czasem staliśmy się certyfikowanym dystrybutorem tej marki.

Nieustannie wprowadzamy do naszej oferty szereg produktów, które współgrają z ideą tworzenia domów ekologicznych i samofinansujących się. Stawiamy na profesjonalizm, uczciwość oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm, rolników, instytucji, jak również do kościołów i ośrodków wyznaniowych.

Formularz kontaktowy    Poczytaj na blogu